Kanały YouTube dla osób poszukujących wiedzy na temat optymalizacji procesów produkcyjnych

Kanały YouTube mogą być świetnym źródłem wiedzy na temat optymalizacji procesów produkcyjnych, udostępniając wiele cennych informacji w formie wizualnej. Oto kilka kanałów, które mogą być pomocne dla osób szukających wiedzy na temat optymalizacji procesów produkcyjnych:

1. Gemba Academy

Kanał Gemba Academy  jest jednym z najpopularniejszych źródeł informacji na temat Lean Manufacturing i Six Sigma. Oferuje różnorodne treści, takie jak tutoriale, wywiady i studia przypadków.

2. LeanVlog

LeanVlog koncentruje się na filozofii Lean Manufacturing, dostarczając materiałów edukacyjnych w formie filmów oraz wywiadów z ekspertami z zakresu Lean.

3. The Lean Warehouse

The Lean Warehouse jest kanałem YouTube, który oferuje wskazówki i strategie na temat implementacji koncepcji Lean w magazynie i na produkcji.

4. 2 Second Lean

2 Second Lean – Paul A. Akers, autor książki „2 Second Lean”, dzieli się swoją wiedzą na temat metod lean i pokazuje, jak mogą być one stosowane w różnych branżach i działach firmy.

5. TXM Lean Solutions

TXM Lean Solutions – ten kanał oferuje bogate treści na temat Lean Manufacturing, w tym filmy edukacyjne, tutoriale i przykłady studiów przypadków z różnych branż.

6. Lean Strategies International LLC

Lean Strategies International LLC dostarcza różnorodne materiały edukacyjne dotyczące Lean, Six Sigma i innych metodologii zarządzania i optymalizacji procesów.

7. Lean Smarts

Lean Smarts – założony przez Daniela Penna, kanał zawiera wiele treści edukacyjnych dotyczących Lean, w tym krótkie, zwięzłe i praktyczne wskazówki oraz narzędzia.

8. SME (Society of Manufacturing Engineers)

SME – organizacja, która dostarcza różne zasoby dotyczące inżynierii produkcyjnej, optymalizacji procesów i nowych technologii w produkcji.

9. Lean Leadership Institute

Lean Leadership Institute jest miejscem, w którym liderzy Lean mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami dotyczącymi kultury Lean i przywództwa.

10. MBBinWI

MBBinWI – prowadzony przez Master Black Belt, ten kanał zawiera informacje na temat technik i narzędzi Six Sigma, jak również omawia studia przypadków i strategie implementacji.

11. Lean Sensei

Lean Sensei – Kanał zawiera liczne filmy dotyczące zasad Lean, narzędzi i technik, które są używane do optymalizacji procesów produkcyjnych.

12. Mozart Produkcja

Mozart Produkcja koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu komputerowego narzędzia do wspomagania zarządzania produkcją.

Kanał programu to Mozart Produkcja kanał YouTube

Warto pamiętać, że różne kanały mogą mieć różne podejścia do zagadnień optymalizacji procesów produkcyjnych, dlatego eksplorowanie różnych perspektyw może dostarczyć szerokiej i wszechstronnej wiedzy. Nie zapomnij subskrybować interesujących Cię kanałów, aby być na bieżąco z nowymi treściami i aktualizacjami.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized